(Ostatnia modyfikacja: 4 sierpnia 2017)  

Od 1 stycznia 2015 Sekcja ds Aparatury została Realizatorem zamówień komputerowych materiałów eksploatacyjnych (tonery do drukarek i kserokopiarek, tusze, nośniki danych i inne). Od 6.06.2017 zamówienia realizowane są u dwu dostawców – firma „ARTIM” realizuje dotychczas dostępny zestaw materiałów, a firma „ATABAJT” materiały do urządzeń które nie figurowały w dotychczasowym zestawieniu. W poszukiwaniu potrzebnego produktu może być pomocna lista urządzeń dla których dostępne są materiały eksploatacyjne w ramach dostaw sukcesywnych. W przypadku braku urządzenia na liście warto skontaktować się z dostawcą i upewnić się, czy któryś z oferowanych materiałów pasuje do poszukiwanego urządzenia (często toner pasuje do kilku różnych modeli urządzeń danego producenta). Dla przypomnienia przypominamy obowiązującą procedurę.

  1. Ze strony Sekcji pobieramy zamówienie-ARTIM  lub zamówienie-ATABAJT
  2. Z pobranego dokumentu usuwamy zbędne pozycje (najprościej korzystając z filtra w kolumnie „model urządzenia”) , pozostawiając jedynie te, których dotyczy zamówienie*.
  3. Wypełniamy niezbędne pola (jednostka, zamawiający, miejsce dostawy, kontakty) oraz źródło finansowania (ważne)
  4. Podpisane przez kierownika/dyrektora jednostki i opieczętowane zamówienie należy dostarczyć do Sekcji ds Aparatury w formie oryginalnego dokumentu, jego faksu lub jako zeskanowany załącznik poczty elektronicznej.
  5. Po otrzymaniu zamawianego towaru należy opisać otrzymaną wraz z towarem fakturę i dostarczyć ją do Sekcji ds Aparatury.

Prawidłowo wypełnione zamówienie jest podstawą do zamówienia towaru u dostawcy.